fbpx

+372 58152168 E-R 7.45 - 21.00/vastavalt broneeringutele L-P 9.45 - 19.00/vastavalt broneeringutele Estonia pst 1 (3. korrus) Tallinn

Kas rullmassaažiga on võimalik kaotada -10cm?

Kas rullmassaažiga on võimalik kaotada -10cm?

 

 

Vastus on JAH, JAH, JAH 🙂

 

Rullmassaaž parandab lümfivedeliku liikumist, mis tagab kudede parema varustatuse ja kiirema jääkainetest (bakterid, parasiidid, viirused, seened, ainevahetusjäägid) vabanemise. Rullmassaaži masina puidust rullikud stimuleerivad lümfivoolu, tänu millele saavutame saledama keha, mis on vähem turses ja esineb vähem tselluliiti. Rullmassaaž aitab lõhustuda ja kehast välja viia seda põhjustavad rasvad ja ladestunud ained. Rullmassaažiga käime üle kõik probleemsed kohad.

Rullmassaaži kliendid, kes on protseduuri kombineerinud tervisliku ja regulaarse toitumise ning soovistusliku vee tarbimisega (30 ml/1 kg kehakaalu kohta) on näinud hämmastavaid tulemusi. Rullmassaažiga on kliendid kaotanud edukalt sentimeetreid. Kui eesmärk on keha puhastada ning sentimeetreid vähendada, on soovitav teha 10 korra kuur ning käia 2-3 korda nädalas, et enesetunne paraneks ning ka visuaalselt oleks muutusi märgata. Vajadusel jätkata kuuri kuni olete saavutanud soovitud tulemuse. Tulemuste säilitamiseks ja keha lümfisüsteemi toimimise tagamiseks võiks edaspidi käia 1-2x kuus.

 

Lisaks kehaümbermõõtude kaotamisel on rullmassaaži kliendid märganud energiavoo suurenemist, hea une taastumist ning kergust, mis on protseduuri järgselt.

 

Lümfisüsteem on üks tähtsamaid ja kõige rohkem vett sisaldav süsteem, mis hoolitseb keha immuunsuse ja puhtuse eest ning võitleb ka vähi tekke vastu. Lümfisüsteemi põhikomponentideks on lümfisõlmed. Lümfisõlmed on umbes oasuurused kapsliga kaetud lümfotsüütide kogumikud. Lümfisõlmi leidub üle kogu inimese keha. Põhilised lümfisõlmede regioonid asuvad kaelal, rangluu ümbruses, rinnakorvi sees, kõhuõõnes, kubemepiirkonnas ja vaagnapiirkonnas.

Lümfisüsteem on vahel laisk ja vajab ergutamist. Lümfiringe aeglustub haiguste ja traumade puhul, vähesel liikumisel, stressiga ja ühekülgse füüsilise töö korral. Lümfiringe aeglustamist soodustab ka organismi jahtumine, mis ootab meid ees külmemal aastaajal. Lümfiringe aeglustumisel kuhjub vedelik, mis rõhub kudesid ja närvilõpmeid. Kui lümfisüsteemi töö on haiguse või trauma tõttu häiritud ning kehas on vedelikupuudus, tekivad tursed.

Lümfiringe häirete puhul jäävad rasvad ja muud ebavajalikud ained kehasse seisma, mis põhjustab kehakaalu tõusu, tselluliiti, kurnatust ja haigestumisi.

Rollfit salongis on uusima põlvkonna seadmed

Broneeri aeg