fbpx

+372 58152168 E-R 7.45 - 21.00/vastavalt broneeringutele L-P 9.45 - 19.00/vastavalt broneeringutele Estonia pst 1 (3. korrus) Tallinn

Rullmassaaž

Mis on rullmassaaž?

Rullmassaaž on populaarne ja efektiivne kogukehatreening, mida teostatakse masinal puidust keerlevate rullikute abil. See on treening, lümfi- ja spordimassaaž samaaegselt. Seanss koosneb 15 kehaasendist kindla järjestuse alusel. 1 seanss kestab 60 minutit. Lümfisüsteem on oluline osa immuunsüsteemist, mis kaitseb meid haigestumise eest, transportides kehast mürke välja. Lümfi liikumine võib muutuda aeglaseks, kui me ei liiguta end piisavalt, toitume halvasti või oleme põdenud pikaajalist rasket haigust. Rulltreening stimuleerib lümfivedeliku liikumist, aidates kehast väljutada mürkaineid, vormib ja tugevdab keha, parandab lihastoonust, vähendab rasva, stimuleerib lihaseid, vähendada keha ümbermõõtu ning kiirendab ainevahetust. Rulltreeningule eelnevalt, selle ajal ning järgselt on oluline juua piisavalt vett, et kehal ei tekiks vedeliku puudust.

Miks RollFit?

RollFiti salongis on kõige uuema ja rahvusvaheliselt heakskiidetud tehnoloogiaga rullmassaaži seadmed, mis on varustatud infrapuna- ja kollageenilampidega. Lampide mõju tungib sügavale naha kihtidesse, aidates kehast väljutada mürkaineid, lõdvestada lihaseid, noorendada ja tervendada nahka. Rullmassaaži seadme kasutamine on imelihtne. Tulge kohale ja veenduge ise! RollFiti poolt on mõnus atmosfäär, vesi ning riided protseduuri läbimiseks. Võite võtta kaasa ka oma sportlikumad riided, kohapeal võimalik vahetada.

Rollfit salongis on uusima põlvkonna seadmed

Broneeri aeg