fbpx

+372 58152168 Seoses puhkuste ajaga oleme avatud vastavalt broneeringutele! Estonia pst 1 (3. korrus) Tallinn

Rullmassaaž

Mis on rullmassaaž?

Rullmassaaž on populaarne ja efektiivne kogukehamassaaž, mida teostatakse masinal puidust keerlevate rullikute abil. See on lümfi- ja spordimassaaž samaaegselt. Seanss koosneb spetsiaalselt lümfimassaažiks välja töötatud 15 kehaasendist kindla järjestuse alusel. 1 seanss kestab 60 minutit.

Lümfisüsteem on oluline osa immuunsüsteemist, mis kaitseb meid haigestumise eest, transportides kehast mürke välja. Lümfi liikumine võib muutuda aeglaseks, kui me ei liiguta end piisavalt, toitume halvasti või oleme põdenud pikaajalist rasket haigust.

Rullmassaaž stimuleerib lümfivedeliku liikumist, aidates kehast väljutada mürkaineid, vähendada keha ümbermõõtu, kiirendada ainevahetust ning lõõgastada keha. Rullmassaažile eelnevalt, selle ajal ning järgselt on oluline juua piisavalt vett, et kehal ei tekiks vedeliku puudust.

Miks RollFit?

RollFiti salongis on kõige uuema ja rahvusvaheliselt heakskiidetud tehnoloogiaga rullmassaaži seadmed, mis on varustatud infrapuna- ja kollageenilampidega. Lampide mõju tungib sügavale naha kihtidesse, aidates kehast väljutada mürkaineid, lõdvestada lihaseid, noorendada ja tervendada nahka.

Rullmassaaži seadme kasutamine on imelihtne. Tulge kohale ja veenduge ise!
RollFiti poolt on mõnus atmosfäär, vesi ning riided protseduuri läbimiseks. Võite võtta kaasa ka oma sportlikumad riided, kohapeal võimalik vahetada.

Rollfit salongis on uusima põlvkonna seadmed

Broneeri aeg