Inframati sessioon käed-vabad mudeliga 5x

Inframatt erineb infrapuna saunast, kuna temperatuur on kõrgem ja olete kui “kookonis”, kuhu õhk ligi ei pääse- inframatt on infrapunasaunaga võrreldes kolm korda tõhusam. Keha teeb rohkem tööd, et seda jahutada ning seeläbi kulutab rohkem energiat. Infrapuna põletab nahaalust rasvakihti ja selle tulemusena viib kehast välja toksiinid. Kokkuvõtlikult aitab see organismist välja viia jääkaineid, liigse kudedevahelise vee, parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja, ühe sessiooniga kulutab 600-900kcal. Inframati temperatuuri saab seadistada kuni 75 C ja meie uuel mudelil on nüüd käte jaoks avad, et soovi korral lugeda ajakirja või kasutada telefoni. Ühe protseduuri kestuseks on 45 minutit. Enne hooldust on oluline juua vähemalt 2 liitrit vett ning vähendada kohvi joomist 2 tassile päevas, samuti vältida alkoholi. Soovitatav on koorida keha samal hommikul aga seda mitte kreemitada. Salongi poolt ühekordne pesu ja rätikud üleliigse vee kuivatamiseks. Täiendavat infot loe Anne&Stiili artiklist siit. Vastunäidustused inframati kasutamise: diabeet, rasedus, epilepsia, südamestimulaator, infektsiooni-ja põletikuprotsessid, nahakahjustused protseduuri piirkonnas (nahalõhed, haavad), aju verevarustuse häired. Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav läbida 5- või 10-korra kuur.

110,00


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.

Laos

Saada kinkekaart kingitusena

Kinkekaarti saad saata kingitusena täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile.