Uus RollFit. Uued teenused. Uus koduleht ja e-pood.

Tere tulemast uuenenud RollFiti! Tegime terve suve põhjalikke ettevalmistusi, et suurendada meie teenuste valikut, luua Wellness tuba ning e-poodi. Lisaks on meil nüüd kasuliku lugemise rubriik, kus annavad nõu oma ala eksperdid nii tervise-, ilu- kui ka heaolu valdkondadest. Kasuliku lugemise rubriik uueneb jooksvalt, tasub silm peal hoida ;).

Meie Wellness toa teenuste seast leiab nüüd inframati seansi, erinevaid massaaže ning salendavaid hooldusi. Mõne aja pärast lisanduvad ka erinevad paketid, mis toetavad hästi rullmassaažis käijate mitmekorra kuure.

Meie inframati uusimal mudelil on lukkudega käeavad- tänu sellele saab sessiooni ajal mugavalt kas lugeda ajakirja või kasutada telefoni. Salendavatest hooldustest pakume slimming hooldust, mille mitmekülgne lähenemine aitab soovitud eesmärgile lähemale jõuda võimalikult kiiresti. Lõõgastavate masssaažide valikus on nii klassikaline kui ka aroomimassaaž, samuti pea- kaela- ja õlavöötme masssaaž, Tai jalamassaaž, massaaž šokolaadiõliga.

Wellness toa teenuste pikema kirjelduse ja hinnakirjaga saab tutvuda Wellness toa lehel ning aegu broneerida Wellness broneeringute lehelt. Wellness toa e-kinkekaarte saab soetada meie e-poest!